Hakkımızda

1986 yılında İstanbul’da kurulan firmamız, tekne elektrik ve elektronik servisi konusunda hizmet vererek işe başlamış, kısa sürede kaliteli hizmetini ispat ederek denizcilik sektöründe hızla yükselmiş ve saygın bir yer edinmiştir. Halen Türkiye denizcilik sektörünün, hizmet verdiği alanda en önemli firmalarından biri konumunda bulunmaktadır.

Onarım ve yeni inşa konularında başarıyla hizmet veren firmamız, bugün artık dünyanın önemli gemi inşa merkezlerinden biri sayılan Muğla’da faaliyetlerine devam etmektedir. Sektörde yapılan en önemli ve yenilikçi projelere imzasını atan firmamız, faaliyet alanında gösterilen gelişmeleri yakından takip etmekte ve katkıda bulunmaktadır.

Misyonumuz

Titiz ve özverili çalışmalarımızla, daima ön planda olan müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, ileri teknolojik ekipmanlarımız ve bu teknolojiyi ileri işçilikle birleştirip uluslararası kalitede bir hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Hiçbir zaman bulunduğumuz yerde sabit kalmayarak daima daha ileriyi düşünerek hizmette ve kalitede öncü olduğumuz bu sektörde uluslararası platformda sektörün en iyisi haline gelmektdir.